Stand O'Food City: Virtual Frenzy

Hamburger Restoranı İşletme ve Yükseltme Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 444 MB
  • Version 1.5.3
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Mac tabanlı bilgisayar kullanıcıları için tam sürüm olarak sunulan oyunda, hayalinizdeki hamburger restoranını kurarak en iyi şekilde yönetmeye ve bu restoranı hamburger zincirlerine dönüştürmeye çalışacağınız eğlenceli bir zaman yönetimi ve simülasyon oy

Mac tabanlı bilgisayar kullanıcıları için tam sürüm olarak sunulan oyunda, hayalinizdeki hamburger restoranını kurarak en iyi şekilde yönetmeye ve bu restoranı hamburger zincirlerine dönüştürmeye çalışacağınız eğlenceli bir zaman yönetimi ve simülasyon oyunudur.

Muhteşem görsellerle renklendirilmiş oyunda, birbirinden lezzetli hamburgerler yapmalısınız. Ancak dikkat etmeniz gereken tek bir nokta var. Müşterilerinizden almış olduğunuz siparişlerinizi size verilen süre içerisinde ve tam olarak hazırlayarak teslim etmelisiniz. Aksi taktirde müşterileriniz memnun kalmayacak ve size para bırakmayacaklar. Size verilen süre içerisinde siparişlerinizi yetiştirmeniz gereken oyunu bu yönü ile zaman yönetimi oyunu olarak da nitelendirmek mümkün.

Hamburgerin yanı sıra lazanya, sığır eti, balık, salata, tavuk burger, kahvaltı ve çikolatalı kek gibi farklı lezzetleri de pişirerek müşterilerinizin taleplerini karşılamalısınız.

Eski arkadaşlar Ronnie, Nikki ve Clarence ile birlikte yeni restoran zincileriniz için şehir şehir seyahat etmeli ve hamburger restoranınız için en uyguna şehirleri seçmelisiniz. Temel amacınız tabi ki zengin olmak.

Oyunu içerisinde; 690'dan fazla zorlu görev, 591 benzersiz tarif ile müşterileri taleplerine karşılık verme, Restoranı güzelleştirmek için 170'den fazla süsleme, İnşa edebileceğiniz 123 bina, 43 fabrika ve çiftlikler için iş tedarik etme, İngilizce, Çince, Geleneksel Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Brezilya Portekizcesi, Portekizce, Rusça, İspanyolca dil desteği gibi bir çok özellik yer alıyor.

Muhteşem grafikleri ve kolay oyun yapısı ile bizlerden tam not almayı başaran Stand O'Food City: Virtual Frenzy oyununu denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Stand O'Food City: Virtual Frenzy indir